Phishing - fałszywe strony

Cyberprzestępcy nie próżnowali w zeszłym roku. Najczęściej rozsyłali spam z niebezpiecznymi załącznikami oraz linkami do stron wyłudzających poufne dane. Niewykluczone, że do Twojej skrzynki trafiła taka wiadomość, a tym samym hakerzy wystawili Cię na próbę.

Phishing - fałszywe strony

Cyberprzestępcy nie próżnowali w zeszłym roku. Najczęściej rozsyłali spam z niebezpiecznymi załącznikami oraz linkami do stron wyłudzających poufne dane. Niewykluczone, że do Twojej skrzynki trafiła taka wiadomość, a tym samym hakerzy wystawili Cię na próbę. Bez względu na to jak bardzo ufasz w zainstalowany program antywirusowy, ostatnią linią obrony jest świadomość zagrożeń.

Przygotowaliśmy opracowanie (pobierz whitepaper), które przybliży Ci pojęcie phishingu i dowiesz się jakie metody stosują cyberprzestępcy wykradając Twoje poufne dane.

Być może właśnie w tej chwili na Twoją skrzynkę email dotarła wiadomość z odnośnikiem do strony wyłudzającej poufne dane. Czy potrafisz rozpoznać, że to oszustwo? Być może nie zorientujesz się, że to atak i klikniesz w przesłany link. Nie podejrzewając zagrożenia podasz przestępcy swój login i hasło do konta bankowego. Przeczytaj ten whitepaper, a zobaczysz jakie wiadomości spam rozsyłają cyberprzestępcy i w jaki sposób chcą Tobą manipulować. Jeżeli myślisz, że Twoje dane są dla nich niewiele warte - jesteś w dużym błędzie. Podpowiemy Ci na co zwracać uwagę podczas logowania do różnych serwisów, a w szczególności do Twojej bankowości. Przegląd najważniejszych incydentów phishingowych pokazuje, że przestępcy nieustannie podejmują próby ataku na Ciebie, Twoich znajomych oraz rodzinę. Przedstawiona skala ataków nie pozwala czuć się bezpiecznie. Możesz uświadomić sobie czyhające zagrożenia oraz zdobyć praktyczną wiedzę, która nie pozwoli Ci stać się ofiarą oszustwa. Ochronisz siebie i swoich bliskich przed utratą poufnych danych i pieniędzy.

Pobierz whitepaper o phishingu.

Zgłoś Incydent

Za pośrednictwem tego formularza, możesz zgłosić adres strony internetowej lub treść otrzymanej wiadomości. Przesyłając do nas zgłoszenie możesz przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa w internecie. Eksperci zweryfikują Twoje zgłoszenie i pomogą w rozwiązaniu problemu.